KISKUNHALAS-MAGYARKANIZSA SPORTTALÁLKOZÓ 2014. MÁJUS 10. (össszesítésben 4-4) Sakk Csapatverseny jkv: KISKUNHALAS MAGYARKANIZSA Eredmény 1 BALOGH FERENC FARKAS TIBOR 0:1 2 BOR FERENC TÓTH KÁZMÉR 0:1 3 MÁRTA DOMINIK BICSKEI MIHÁLY 1:0 4 FEKETE MARTIN PILISI LUKÁCS 1/2 5 BANKÓS HENRIETTA KISS RUDOLF 1/2 6 BABOS IMRE SZÉL ALEX 0:1 ELSŐ MECCS – EREDMÉNY: 2:4 1 BALOGH JUDIT DÓRA FARKAS TIBOR 0:1 2 BABOS IMRE TÓTH KÁZMÉR 1/2 3 BOR FERENC BICSKEI MIHÁLY 1:0 4 MÁRTA DOMINIK PILISI LUKÁCS 1:0 5 FEKETE MARTIN KISS RUDOLF 0:1 6 BALOGH FERENC SZÉL ALEX 1:0 MÁSODIK MECCS - EREDMÉNY: 3,5:2,5 VÉGEREDMÉNY:KISKUNHALAS – MAGYARKANIZSA 5,5:6,5 M E G H Í V Ó Kiskunhalas - Magyarkanizsa Testvérvárosi Sportnap 2014. A sportnap célja: A városaink közötti baráti és sport kapcsolatok ápolása, valamint a hagyományos spotágakban a fizikai, technikai és szellemi felkészültség szerinti sorrend eldöntése nemes és sportszerű küzdelemben. A sportnap ideje: 2014. május 10./ szombat / Sportnap programja: 08.30 ó. Érkezés a Bibó István Gimnáziumba, állófogadás a vendégcsapat részére. 09.30 ó. Ünnepélyes megnyitó 10.00 ó. Mérkőzések versenyek kezdése Sportágak, csapatok: Kispályás labdarúgás férfi: 30 év feletti korhatár 1+5 fő + 4 csere Kispályás labdarúgás öregfiúk 50 év feletti korhatár 1+5 fő + 4 csere Kézilabda férfi: 30 év feletti korhatás 1+6 fő + 4 csere Kézilabda nöi: kortalan 1+6 fő + 4 csere Teke: 8 fős férfi, és 7 fős női csapatok Asztalitenisz: 4 fős férfi, és 4 fős női csapatok Sakk:6 fős csapatok Sport helyszínek időpontok: Játékvezető 10.00 ó tol Bibó István spcs. Kézilabda női, játékidő: 2x20 perc Korponai 10.45 ó tol Bibó István spcs. Kézilabda fiú, játékidő: 2x20 perc Korponai 11.30 ó tol Bibó István spcs. Öregfiúk labdarúgás játékidő: 2x20 perc Harkai P. 12.20 ó tol Bibó István spcs. Kispályás labdarúgás játékidő: 2x 25 perc Harkai P. Teke: 09.30 ó. tol Kunfehértó Köszölg Tekepálya fiúk 4x30, leány 4x20 dobás Asztalitenisz: 10.00 ó. tol Szent József Ált. Isk. férfi / női csapatverseny Sakk: 10.00 ó. tol Művelődési Ház külön terme 2x45 perces játszmák 2 forduló 15.00 órától Ünnepélyes eredményhirdetés Csipke Hotel aulája. 15.30 órától Ebéd, baráti beszélgetés, zene Csipke Hotel étterme. Kiskunhalas 2014. 04. . 10. Lekrinszki Tivadar